Laserowa rewitalizacja pochwy MonaLisa Touch

Problem
• uczucie luźnej pochwy w trakcie stosunku
• niepełne doznania seksualne
• nietrzymanie moczu
• suchość pochwy

Dla kogo
Ginekologia estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz poprawić ich funkcje seksualne. Kobietom, które chcą podnieść komfort własnego życia seksualnego, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych. Schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, coraz częściej można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. W ten sposób można uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zalicza się zabiegi laserowe MonaLisa Touch™ dedykowane kobietom w każdym wieku, które są niezadowolone z wyglądu i kształtu warg sromowych oraz krocza np. po przebytym porodzie.
Wykonywane zabiegi
• Rewitalizacja pochwy MonaLisa Touch
• Rewitalizacja okolic intymnych osoczem bogatopłytkowym – Proteal
• Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym – Neauvia organic

Znieczulenie i przebieg zabiegu rewitalizacji pochwy
Zabieg laserem MonaLisa Touch™ trwa zaledwie kilka minut i jest całkowicie bezbolesny. Wykonuje się go przy pomocy specjalnej końcówki wyposażonej w skaner, którą wprowadza się do wnętrza waginy. Laser działa bezpośrednio na wargi sromowe lub ścianki pochwy, powodując fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie oraz dochodzi do stymulacji kolagenu w błonie śluzowej. Pochwa staje się dzięki temu bardziej elastyczna i zwarta. W konsekwencji zostaje przywrócona estetyka i funkcjonalność waginy sprzed porodu lub okresu menopauzy, wzrasta też poziom nawilżenia. Dodatkowo zabieg leczy również problem wysiłkowego nietrzymania moczu.

Przygotowanie do zabiegu
Każdy zabieg poprzedza konsultacja lekarza ginekologa. Dodatkowo należy przedstawić ważne badanie cytologiczne.
Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów.

Rekonwalescencja
Zaledwie tydzień po zabiegu pacjentka może powrócić do aktywności seksualnej.

Ilość zabiegów
Ilość zabiegów, jakim może się poddać pacjentka, to 2 do 4 w odstępach około 4 tygodni. Czasami jednak pożądany efekt uzyskuje się już po jednym zabiegu

 

Umów się na wizytę >

Nasze pracownie

Medicus Clinic
Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
tel. +48 (71) 323 63 00
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Klinika czynna:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00-14:00