Chrapanie Zabiegi operacyjne

Wybierz

Umów się na konsultację  

Zabieg na chrapanie – operacja we Wrocławiu

Operacja na chrapanie pozwoli Ci raz na zawsze pożegnać się z uciążliwym problemem. Chrapanie przyczyna się do złego samopoczucia, a także ogólnego pogorszenia się jakości życia. Niedotlenienie organizmu powoduje bóle głowy, przygnębienie i zmęczenie. To z kolei, przekłada się na kłopoty z koncentracją, osłabienie libido, a także depresję. Jeżeli zmiana trybu życia – rezygnacja z używek czy zdrowe odżywianie, nie pomagają konieczne może być operacyjne leczenie chrapania.

Operacja na chrapanie to plastyka języczka, podniebienia i gardła, w skrócie UPPP. Polega ona na poszerzeniu drogi oddechowej ułatwiając przepływ powietrza podczas snu. To zabieg małoinwazyjny, przeprowadzany najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Jeżeli szukasz sposobu na chrapanie, operacja UPPP pozwoli pozbyć się tego problemu na całe życie.

Nie zwlekaj, jeżeli dokucza Ci chrapanie, operacja będzie idealnym rozwiązaniem na odzyskanie spokojnego snu i poprawę jakości życia. Konsultacje specjalistyczne, badania, a także sam zabieg przeciw chrapaniu znajdują się w ofercie Medicus Clinic we Wrocławiu.

 

Medicus Clinic
Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
tel. +48 (71) 323 63 00
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Klinika czynna:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00-14:00