prof. dr med. Oliver Kaschke

Specjalista Otolaryngolog

Kadra - Medicus Clinic

Wybitny specjalista w dziedzinie otorynolaryngologii. Znakomity diagnosta laryngologiczny zajmujący się leczeniem zachowawczym i operacyjnym dzieci i dorosłych, jeden z najlepszych operatorów chirurgii endoskopowej zatok i operacji uszu w Europie.

Ordynator Oddziału Otolaryngologii w Szpitalu Św. Gertrudy w Berlinie.

Przeprowadził pierwszy na Dolnym Śląsku zabieg operacyjny zatok przynosowych z zastosowaniem ultra nowoczesnego systemu nawigacji śródoperacyjnej Matrix Polar Navigation System.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego Humboldta w Berlinie, z którym związany jest od 1995 roku jako wykładowca na wydziale otolaryngologii, a od 2002 roku profesor tejże uczelni.

Jest członkiem wielu niemieckich stowarzyszeń, m.in. Niemieckiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, Niemieckiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki, a także międzynarodowych organizacji takich jak: Europejska Akademia Chirurgii Plastycznej Twarzy, Amerykańska Akademii Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcji Twarzy.

Jest autorem i współautorem licznych prac naukowych w zakresie otorynolaryngologii publikowanych na całym świecie.

Profesor Oliver Kaschke podjął współpracę z Dolnośląskim Centrum Laryngologii Medicus nie tylko jako lekarz operator wykonujący zabiegi operacyjne, ale także jako konsultant i wykładowca podczas organizowanych przez DCL Medicus konferencji i szkoleń dla lekarzy laryngologów z całej Polski.

Umów się na wizytę  

Pozostali Specjaliści w Medicus Clinic:

Sprawdź pozostałych

 

Medicus Clinic
Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
tel. +48 (71) 323 63 00
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Klinika czynna:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00-14:00