mgr Małgorzata Golak

Fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu – kierunek Fizjoterapia. Ukończyła specjalizację instruktorską z zakresu Odnowy Biologicznej. Ponadto absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu – kierunek Podologia.

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Stopniowo poznawała działanie rehabilitacji, które wynikało z pojawiających się kontuzji. Aktualnie swój zapał do aktywności fizycznej spełnia w wielu dziedzinach, co przekłada się na chęć dbania o ciało i zdrowie Pacjentów.

W praktyce zawodowej skupia się na fizjoterapii, która ma na celu przywrócenie zdrowia fizycznego i sprawności organizmu Pacjentów. Przede wszystkim zwalczanie dolegliwości takich jak: problemy bólowe i zaburzenia funkcjonalne narządu ruchu, ograniczenia ruchomości stawów, przeciążenia, stany pourazowe i pooperacyjne. Działanie fizjoterapii jest zarówno lecznicze, przeciwbólowe, rozluźniające, jak i profilaktyczne.

Usługi fizjoterapii oferuje dla młodzieży i dorosłych. Współpracuje ze sportowcami oraz z prestiżowym salonem SPA we Wrocławiu.

Umów się na wizytę  

Pozostali Specjaliści w Medicus Clinic:

Sprawdź pozostałych

 

Medicus Clinic
Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
tel. +48 (71) 323 63 00
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Klinika czynna:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00-14:00