Dr hab. n. med. Marek Zawadzki

Specjalista chirurg ogólny

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Specjalizację z chirurgii ogólnej ukończył na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej, Beskidzkie Centrum Onkologii, Bielsko-Biała, natomiast tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej uzyskał na Oddziale Chirurgii Onkologicznej, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu.

Wykładowca na krajowych i zagranicznych konferencjach chirurgicznych. Autor i współautor ponad 30-tu prac naukowych i rozdziałów w książkach medycznych, publikowanych w Polsce i zagranicą. Członek Komisji Edukacji Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Jelita Grubego (European Society of Coloproctology).

W 2017 roku jako jedyny polski chirurg, został Członkiem Komisji Edukacji Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Jelita Grubego. Stała współpraca naukowa ze szpitalami amerykańskimi i europejskimi, pozwala na dostęp do najnowszych rozwiązań w leczeniu pacjentów. W latach 2010 -2011 odbył szkolenie z zakresu chirurgii robotowej w University of Illinois at Chicago, USA.

Aktualne zainteresowania badawcze: rak jelita grubego, leczenie raka piersi, guzy łagodne i złośliwe żołądka i nadnerczy, guzy wątroby, tarczycy, zmiany łagodne i nowotworowe skóry oraz chirurgia robotowa.

Umów się na wizytę  

Pozostali Specjaliści w Medicus Clinic:

Sprawdź pozostałych

 

Centrum Medyczne Medicus Wrocław - Kontakt
Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00
Faks: 71 353 00 30
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00