lek. med. Łukasz Kotarski

Lekarz ginekolog

Lek. med. Łukasz Kotarski ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2011 roku uzyskując tytuł lekarza. Od 2012 roku specjalizant w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie zdobywa i poszerza swoje doświadczenie zawodowe. Obecnie pracując na Oddziale Ginekologii Operacyjnej w  Medicus Clinic we Wrocławiu, uczestniczy w zaawansowanych ginekologicznych zabiegach laparoskopowych. Od kilku lat konsultuje pacjentki w poradniach ginekologicznych we Wrocławiu.

Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w ośrodkach ginekologicznych polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

Do głównych obszarów jego zainteresowań zalicza się małoinwazyjna ginekologia operacyjna, diagnostyka i leczenie schorzeń szyjki macicy, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, poradnictwo antykoncepcyjne.

Umów się na wizytę  

Pozostali Specjaliści w Medicus Clinic:

Sprawdź pozostałych

 

Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
tel. +48 (71) 323 63 00
tel. +48 (71) 353 00 30
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00