lek. med. Łukasz Kotarski

Specjalista Ginekolog Położnik

Specjalista ginekologii i położnictwa lek. Łukasz Kotarski ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2011 roku uzyskując tytuł lekarza. Od 2012 do 2019 roku asystent w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie zdobywał i poszerzał swoje doświadczenie zawodowe. Obecnie pracując na Oddziale Ginekologii Operacyjnej w Medicus Clinic we Wrocławiu, uczestniczy w zaawansowanych ginekologicznych zabiegach laparoskopowych. Od kilku lat konsultuje pacjentki w poradniach ginekologicznych we Wrocławiu.

Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w ośrodkach ginekologicznych polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG).

Do głównych obszarów jego zainteresowań zalicza się małoinwazyjna ginekologia operacyjna, diagnostyka i leczenie endometriozy diagnostyka i leczenie schorzeń szyjki macicy, diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych, poradnictwo antykoncepcyjne.

Umów się na wizytę  

Pozostali Specjaliści w Medicus Clinic:

Sprawdź pozostałych

 

Medicus Clinic
Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
tel. +48 (71) 323 63 00
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Klinika czynna:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00-14:00