lek. med. Krystyna Szufnarowska

Specjalista Foniatra, Specjalista Otolaryngolog

Kadra - Medicus Clinic

Jako foniatra zajmuje się pełną diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją zaburzeń głosu, mowy i słuchu dorosłych i dzieci.

Przed każdą diagnostyką zaburzeń głosu, mowy i słuchu przeprowadza pełne badanie laryngologiczne z oceną stanu i ew. schorzeń uszu, nosa, zatok, gardła i krtani. Absolwentka AM we Wrocławiu z roku 1973. Specjalizacja z laryngologii lek. med. Katarzyna Gruna-Pelczara następnie specjalizacja II stopnia z foniatrii.

Po uzyskaniu specjalizacji z laryngologii pracowała jako asystent na Oddziale Laryngologicznym w Świebodzicach i prowadziła Poradnię Laryngologiczną w Strzegomiu.

W latach 1988 – 2000 pracowała w Szpitalu Wojewódzkim w Legnicy jako starszy asystent na Oddziale Laryngologicznym. Po uzyskaniu specjalizacji II stopnia z foniatrii utworzyła Poradnię Foniatryczną w Legnicy.

W 2002r pracowała jako starszy asystent w Dolnośląskim Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Lubinie w Poradni Laryngologiczno- Foniatrycznej.

Od 2004r w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej prowadzi Poradnię Laryngologiczną i Poradnię Foniatryczną w Legnicy.

W czasie całego okresu aktywności zawodowej uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach na terenie kraju.

Pozostali Specjaliści:

Sprawdź pozostałych

 

Centrum Medyczne Medicus Wrocław - Kontakt
Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00
Faks: 71 353 00 30
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00