lek. med. Bartosz Katkowski

Specjalista Chirurgii Ogólnej

lek. med. Bartosz Katkowski

Specjalista Chirurgii Ogólnej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2011r. W latach 2008-2009 studiował na Ruhr-Universität Bochum na wydziale lekarskim w ramach programu Erasmus.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Kształcenia Podyplomowego, gdzie ukończył studia podyplomowe w zakresie Menedżer Ochrony Zdrowia w 2014r.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie specjalizacji w Polanicy Zdroju w Specjalistycznym Centrum Medycznym ( SCM S.A.) pracując w ramach Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i Poradni Chirurgii Ogólnej oraz w czasie licznych staży i szkoleń w innych szpitalach w kraju i zagranicą,  koncentrując swoje umiejętności i zainteresowania na zabiegach małoinwazyjnych w chirurgii ogólnej.

Bierze  udział w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu chirurgii ogólnej. Pasjonuje się chirurgią minimalnie inwazyjną z szczególnym uwzględnieniem bariatrii – chirurgii otyłości/ chirurgii metabolicznej. Ponadto w kręgu jego zainteresowań znajduje się również chirurgia przepuklin przedniej ściany jamy brzusznej , chirurgia przepuklin rozworu przełykowego, chirurgia pęcherzyka żółciowego, flebologia (zabiegi dotyczące żylaków kończyn dolnych),  chirurgia ambulatoryjna – usuwanie znamion, tłuszczaków, guzków, kaszaków, wrastających paznokci.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich,  Sekcji Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej i Bariatrycznej TCHP,  EAES ( European Association for Endoscopic Surgery ), IFSO (International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders).

Od 2013 roku współpracuje razem z dr n. med. Pawłem Szymańskim.

Konsultuje pacjentów również w języku angielskim.

Umów się na wizytę  

Pozostali Specjaliści w Medicus Clinic:

Sprawdź pozostałych

 

Medicus Clinic
Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
tel. +48 (71) 323 63 00
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Klinika czynna:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 8:00-14:00