Dr n. med. Mikołaj Karmowski

Specjalista Ginekolog

dr n. med. Mikołaj Karmowski

Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobył w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz czołowych ośrodkach światowych i krajowych w tym I.R.C.A.D. we Francji i oddziale chirurgii ogólnej i rekonstrukcyjnej w Caracas w Wenezueli.

Zajmuje się głównie ginekologią operacyjną, w szczególności chirurgią małoinwazyjną. Jego pasją są laparoskopowe operacje ginekologiczne, ze szczególnym uwzględnieniem małoinwazyjnego leczenia endometriozy. Oprócz stosowania technik endoskopowych wykonuje operacje z dostępu pochwowego oraz  brzusznego.

Dr Mikołaj Karmowski jest cenionym ekspertem w leczeniu najbardziej  zaawansowanych i najtrudniejszych przypadków endometriozy głębokonaciekającej. Bardzo często uczestniczy jako wykładowca na ogólnopolskich i międzynarodowych kongresach ginekologicznych. Organizator i prowadzący na licznych eksperckich kursach zaawansowanej laparoskopii ginekologicznej, w tym dotyczących leczenia endometriozy. Autor i współautor 38 publikacji naukowych.

Wciąż walczy także o zwiększenie świadomości endometriozy wśród kobiet oraz w środowisku lekarskim – bierze udział w programach telewizyjnych, jest organizatorem licznych kursów z zakresu technik małoinwazyjnych w ginekologii operacyjnej.

 

Konsultuje również w języku angielskim.

Umów się na wizytę  

Pozostali Specjaliści w Medicus Clinic:

Sprawdź pozostałych

 

Centrum Medyczne Medicus Wrocław - Kontakt
Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00
Faks: 71 353 00 30
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00