Magazyn Pacjenta

Magazyn Pacjenta – Numer 3

Zapraszamy do przeczytania rad naszych specjalistów z zakresu otolaryngologii, alergologii, endometriozy, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej. Oprócz eksperckich artykułów w tym numerze coś dla najmłodszych: porady naszej koordynatorki ds. ambulatorium i pielęgniarki na temat przygotowania dziecka do pobierania krwi oraz nasza klinika od zaplecza.

Magazyn Pacjenta - Numer 2

Magazyn Pacjenta – Numer 2

Zachęcamy do przeczytania rad naszych specjalistów dotyczących problemów zdrowotnych z zakresu laryngologii, pulmonologii, endokrynologii, ginekologii oraz osteopatii. Pokazujemy również naszą pracę od zaplecza. Przedstawiamy pracowników oraz specjalistów, którzy tworzą Medicus Clinic, są jego sercem.

Magazyn Pacjenta - Numer 1

Magazyn Pacjenta – Numer 1

Intensywny rozwój Medicus Clinic – Dolnośląskiego Centrum Laryngologii sprawił, że placówka zainwestowała w nowoczesną, komfortową i przestronną siedzibę. W tym wydaniu magazynu pacjenta przedstawiamy Państwu wszystkie udogodnienia oraz nowe pracownie, jakie powstały z myślą o pacjentach.

Magazyn Pacjenta nr 1 / 2015

Magazyn Pacjenta – Nr 1 / 2015

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pierwsze w historii Dolnośląskiego Centrum Laryngologii Medicus wydanie „Magazynu Pacjenta”, które zostało opracowane z myślą o naszych Pacjentach.


Dla pacjenta - Medicus Wrocław

Zgoda na badanie Pacjenta małoletniego / Zgoda na badanie pacjenta 16-18 letniego bez obecności rodzica/opiekuna prawnego

 

Pobierz
Dla pacjenta - Medicus Wrocław

Upoważnienie do obecności osoby innej niż rodzic przy badaniach Pacjenta małoletniego

 

Pobierz
Dla pacjenta - Medicus Wrocław

Oświadczenie pacjenta o upoważnieniu osoby bliskiej do uzyskiwania dokumentacji / informacji o stanie zdrowia i udzielonych świadczeń zdrowotnych

 

Pobierz
Dla pacjenta - Medicus Wrocław

Wniosek o wydanie dokumentacji medycznej

 

Pobierz
Dla pacjenta - Medicus Wrocław

Regulamin parkingu

 

Pobierz

 

Centrum Medyczne Medicus Wrocław - Kontakt
Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00
Faks: 71 353 00 30
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00