Badania kliniczne

Badania kliniczne – Medicus Clinic

Medicus Clinic to najnowocześniejsza klinika laryngologiczna na Dolnym Śląsku.

Obecnie mamy możliwość prowadzenia badań klinicznych nie tylko z zakresu otolaryngologii, lecz także:

Ponadto posiadamy pracownię tomografii komputerowej, badań snu, słuchu oraz narządu równowagi. Rocznie wykonujemy ok. 45 000 konsultacji medycznych, 1500 zabiegów chirurgicznych oraz 13 000 badań narządu słuchu i równowagi.

Klinika dysponuje najwyższej jakości sprzętem diagnostycznym i jest wyposażona w dwie nowoczesne sale operacyjne oraz oddział szpitalny dla 24 Pacjentów (sale 1- i 2-osobowe).

Jako jedna z pierwszych placówek w Polsce i jedyna na Dolnym Śląsku jest wyposażona w metodę obrazowania 3D w laryngologii oraz oferuje usługi diagnostyki i chirurgii z jej wykorzystaniem, co przyczynia się m.in. do skrócenia czasu operacji oraz większej precyzji i pewności chirurga podczas wykonywanych zabiegów.

W październiku 2017 r. Medicus Clinic przeniósł się do nowej siedziby firmy – nowoczesnego budynku usytuowanego w samym sercu Nadodrza, przy Pl. Strzeleckim 24. Wnętrze Kliniki wyróżnia się także designem – wierzymy, że otoczenie wpływa na poprawę komfortu Pacjentów oraz ich szybszą rekonwalescencję.

Badania Kliniczne – Medicus Self

W ramach grupy Medicus funkcjonuje również najnowocześniejsza klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na Dolnym Śląsku – Medicus Self. To pełna synergia innowacyjnych technologii medycznych z wiedzą i doświadczeniem doskonale wyszkolonych specjalistów.

Obecnie mamy możliwość prowadzenia badań klinicznych z zakresu:

Holistyczne podejście do każdego Pacjenta to nadrzędna wartość naszej Kliniki. Zatrudniamy lekarzy z doświadczeniem w badaniach klinicznych

 

Kontakt w sprawie badań klinicznych (dla firm farmaceutycznych i CRO):

dr n. med. Patrycja MickiewiczKierownik Działu Badań i Rozwoju

pmickiewicz@medicus.com.pl tel. +48 601 774 626

Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00
Faks: 71 353 00 30
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00