Badania kliniczne

Badania kliniczne w Specjalistycznym Centrum Medycznym Medicus

Medicus Clinic to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych na Dolnym Śląsku.
W ramach grupy Medicus funkcjonuje również najnowocześniejsza klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na Dolnym Śląsku – Medicus Self. To pełna synergia innowacyjnych technologii medycznych z wiedzą i doświadczeniem doskonale wyszkolonych specjalistów.

Obecnie mamy możliwość prowadzenia badań klinicznych, między innymi w zakresie:

Medicus jest wyposażone w pracownię tomografii komputerowej, badań snu, słuchu oraz narządu równowagi. Rocznie wykonujemy ok. 45 000 konsultacji medycznych, 1500 zabiegów chirurgicznych oraz 13 000 badań narządu słuchu i równowagi.

Centrum medyczne dysponuje najwyższej jakości sprzętem diagnostycznym i jest wyposażone w dwie nowoczesne sale operacyjne oraz oddział szpitalny dla 20 Pacjentów (sale 1- i 2-osobowe).

Jako jedna z pierwszych placówek w Polsce i jedyna na Dolnym Śląsku dysponuje aparaturą do obrazowania 3D w laryngologii (nawigacja śródoperacyjna) oraz oferuje usługi diagnostyki i chirurgii z jej wykorzystaniem, co przyczynia się m.in. do skrócenia czasu operacji oraz większej precyzji i pewności chirurga podczas wykonywanych zabiegów.

Holistyczne podejście do każdego Pacjenta to nadrzędna wartość naszej Kliniki. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań klinicznych.

 

Kontakt w sprawie badań klinicznych (dla firm farmaceutycznych i CRO):

Michał Bondyra – Dyrektor Medicus Clinic i Self
MBondyra@medicusclinic.pl, tel. +48 601 685 939

 

Centrum Medyczne Medicus Wrocław - Kontakt
Medicus Clinic

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
Tel. 71 323 63 00
Faks: 71 353 00 30
info@medicusclinic.pl
www.medicusclinic.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Pon-pt – 8.00 – 20.00
Sobota 8.00-14.00